Kluby Sportowe Orange

Klub Sportowy Orange – UKS Rozogi

Uczniowski Klub Sportowy w Rozogach bierze udział w programie Kluby Sportowe Orange.

Zapraszamy do odwiedzania programowej strony klubu: http://www.klubysportoweorange.pl/kluby/uks-rozogi/

 

Misja Orange

Wiemy jak ważne jest by dzieci i młodzież uprawiały sport. Pomaga on w utrzymaniu więzi międzyludzkich, budowaniu siły charakteru oraz zrozumieniu uczciwej rywalizacji. Jednak dostęp do odpowiedniego sprzętu, infrastruktury i wiedzy trenerskiej nie wszędzie bywa taki sam. Chcemy to zmienić! Dlatego wspieramy 100 klubów sportowych, które integrując poprzez sport, mają szansę stać się centrum życia lokalnych społeczności.

Nasz cel

Chcemy zachęcić dzieci i młodzież z małych i dużych miejscowości w całej Polsce do aktywności fizycznej. Dlatego tworzymy bezpłatny program wsparcia pięciu dyscyplin sportowych: piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki, piłki nożnej oraz lekkoatletyki – tak, aby każdy mógł uprawiać dyscyplinę, która najbardziej odpowiada jego zainteresowaniom.

Kluby Sportowe Orange – dlaczego warto?

Orange chce pomóc w tworzeniu klubów w nowych miejscach oraz ułatwić rozwój już istniejących. Poprzez program zapewni coś więcej niż sprzęt i stroje sportowe. Kluby zostaną zasilone technologicznie w postaci tabletów i Internetu, dzięki czemu będą mogły korzystać ze specjalnie przygotowanej platformy internetowej, zawierającej programy szkoleniowe oraz treningi. Platforma jest interaktywnym centrum edukacji sportowej oraz miejscem rywalizacji międzyklubowej.

 

źródło: http://www.klubysportoweorange.pl/o-programie

Ostatnie posty na stronie

Nauczanie do 24 maja 2020r.

Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 24 maja br. Do 24 maja br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu