Święto Szkoły 2016

19 października 2016r. odbyło się Święto Szkoły pod hasłem:„…Zawsze  jest jakiś ciąg dalszy, który okazuje się ważny.”
             ks. Jan Twardowski

Uroczystość  rozpoczęła się Mszą Świętą w intencji Patrona i Społeczności Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Rozogach  w Kościele pw. Św. Marii  Magdaleny w Rozogach. Dalsza część  uroczystości przebiegała w sali gimnastycznej. Swoją  obecnością  zaszczyciło nas wielu gości m.in. Wójt Gminy Rozogi pan Zbigniew Kudrzycki, przewodniczący Rady Gminy pan Marek Nowotka, sekretarz  Urzędu Gminy pani Monika Grudziądz, dyrektor GOK pan Wojciech  Szewczak, dyrektorzy szkół i przedszkoli z terenu gminy : pani Bernadeta Zdunek, pani Marzena Błaszczak i pani Jolanta Stolarczyk oraz bardzo wielu rodziców z przewodniczącą Rady Rodziców panią Małgorzatą Litwińczyk, pani Maria Zgiep lekarz  z Przychodni Zdrowia  „Rodzina”, ksiądz- dziekan – Józef Midura i ksiądz- dziekan- senior Józef Dziwik oraz proboszcz parafii Klon Krzysztof Salamon. Honorowymi gośćmi były koordynatorki Projektu ERASMUS +:  Maria Theodoridou – Grecja , Nataša Mesić Muharemi  – Chorwacja,   Mojca Janzekovic – Słowenia  oraz  Anita Dąbrowska –Polska – koordynator z naszej szkoły.  Przybyłych Gości przywitała pani Joanna Wasik – Dyrektor Zespołu Szkół w Rozogach. Głównym punktem programu było  uroczyste ślubowanie  uczniów klas pierwszych na Sztandar Szkoły. 
Z rąk rodziców i wychowawców pierwszoklasiści  otrzymali  krawaty  w kolorze pomarańczowym i pamiątkowe znaczki. Część artystyczną  przedstawili uczniowie klas pierwszych pod kierunkiem swoich wychowawców: Iwony Bryszewskiej, Mirosława Gotlib i Jarosława Drózd. Na zakończenie  wszyscy uczniowie otrzymali słodki upominek, a  zaproszeni goście , rodzice i nauczyciele spotkali się przy kawie i herbacie.

 

{gallery}stories/uroczystosci/2016-2017/swieto_szkoly{/gallery}

Ostatnie posty na stronie

Nauczanie do 24 maja 2020r.

Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 24 maja br. Do 24 maja br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu