Napis "Zespół Szkół w Rozogach" kolor pomarańczowy

Logo Biuletynu Informacji Publicznej - link do BIP


Logo "Funduszy Europejskich", "Wrmia i Mazury", "Unii Europejskiej

Wyjazd integracyjny

Wyjazd integracyjny klas pierwszych do Parku Aktywnego Wypoczynku w Lidzbarku Welskim dnia 29 września 2015 roku.
Uczniowie klas pierwszych wzięli udział w niezapomnianym wyjeździe. Celem wyjazdu, oprócz integracji młodzieży rozpoczynającej naukę w nowej szkole, była realizacja programu Aktywny Uczeń. Ośrodek „Pod lipami” zaoferował uczniom miłe i aktywne spędzanie czasu z licznymi atrakcjami: gry i zabawy integrujące grupę (hydraulik, bieg w workach, przeciąganie liny, potrójne spodnie i wiele innych), quady - jazda po torze, ścianka wspinaczkowa, segway, budowanie tratwy, zapasy sumo, duże piłkarzyki, gry i zabawy sportowe.
Na zakończenie pobytu czekała na uczniów niespodzianka – ognisko z pieczeniem kiełbasek. Zadowoleni, najedzeni i szczęśliwi wróciliśmy do domów.