Napis "Zespół Szkół w Rozogach" kolor pomarańczowy

Logo Biuletynu Informacji Publicznej - link do BIP


Logo "Funduszy Europejskich", "Wrmia i Mazury", "Unii Europejskiej

Rajd szlakami barci kurpiowskich - Myszyniec – Charciabałda

26 września  2014 r.  klasa  IIIa m z  wychowawcą  Grażyną  Zapert  i  opiekunem  grupy  panią  Jolantą  Fijałkowska  wybrała  się  na  10 kilometrowy  rajd pieszy (Myszyniec – Charciabałda),  którego  celem  jest :  propagowanie  aktywnego  wypoczynku,  szlaków  turystycznych  Kurpiowszczyzny,  piękna  przyrody  Puszczy  Zielonej,  tradycji  bartniczych  oraz  sylwetek  ważnych  postaci  zasłużonych  dla  regionu. O  godzinie  8.30  stawiliśmy  się  w  miejscu  zbiórki  w  Amfiteatrze  RCCK  w Myszyńcu.  O  godzinie  9 wraz  z  około  800 uczniami  przede  wszystkim  z  gminy  Myszyniec  wyruszyliśmy  w  trasę  do  miejscowości  Charcibałda – Budy.  Po  drodze  mieliśmy  do  wykonania  trzy  zadania.  Poradziliśmy  sobie  bez problemu. O  godz.  11.30  uczestniczyliśmy  we  Mszy  Św.  i  poświęceniu  kapliczki  upamiętniającej  tragiczną  śmierć  Stanisława  Stefanowicza  i  Stanisława  Wiśniewskiego.  Po  wspólnym  obiedzie każda  z  grup  zaprezentowała  się  przed  komisją.  Wypadliśmy  bardzo  dobrze;  okrzyk  i  krótka  piosenka ,  którą  przygotowaliśmy  bardzo  się  podobały.  Do  domu  wróciliśmy  zmęczeni  ale  bardzo  zadowoleni!