Napis "Zespół Szkół w Rozogach" kolor pomarańczowy

Logo Biuletynu Informacji Publicznej - link do BIP


Logo "Funduszy Europejskich", "Wrmia i Mazury", "Unii Europejskiej

Wyjazd integracyjny uczniów klas pierwszych

30 września 2014 r. uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawczyniami: p. Elizą Herasimiuk, p. Anitą Dąbrowską, p. Jolantą Fijałkowską i p. Barbarą Świder  pojechali do Parku Rozrywki Aktywnej Batrbo w Butrynach. To miejsce wspaniałego wypoczynku i zabawy na świeżym powietrzu. Celem wyjazdu była przede wszystkim integracja uczniów. W Parku czekało na nas szereg atrakcji niespotykanych na co dzień w szkole, m.in. przejażdżki na segwayach, bungee rum, zorbing. Uczniowie stoczyli także zacięte mecze w mega piłkarzyki. Nad przebiegiem i bezpieczeństwem czuwali doświadczeni instruktorzy. Na koniec wszyscy spotkaliśmy się przy ognisku i we wspaniałej atmosferze wspólnie piekliśmy kiełbaski. Wyjazd można zaliczyć do udanych!