Napis "Zespół Szkół w Rozogach" kolor pomarańczowy

Logo Biuletynu Informacji Publicznej - link do BIP


Logo "Funduszy Europejskich", "Wrmia i Mazury", "Unii Europejskiej

Święto Szkoły

19 października 2015 r.  Święto  Szkoły Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Rozogach
Tradycją   naszego  Gimnazjum  stały  się  obchody  ŚWIĘTA  SZKOŁY, corocznie przypadające w  dniu 19 października. W  tym roku hasło uroczystości brzmiało: „Rok księdza Jana Twardowskiego”.  Ten okres, to szczególny czas w życiu naszej szkoły, ponieważ Senat RP  ogłosił go ROKIEM KSIĘDZA JANA TWARDOWSKIEGO z okazji przypadającej setnej rocznicy urodzin.  Święto Szkoły rozpoczęło się Mszą Świętą w intencji Patrona i społeczności szkoły w kościele pw. Świętej Marii  Magdaleny. Dalszą  część  uroczystości  stanowiła  akademia  w  sali  gimnastycznej. Swoją  obecnością  zaszczyciło nas wielu gości m.in.: Wójt Gminy Rozogi pan Zbigniew Kudrzycki, dyrektorzy szkół i przedszkola z terenu gminy oraz bardzo wielu rodziców. Świątecznemu  spotkaniu  towarzyszyło  uroczyste ślubowanie  uczniów klas pierwszych. Tegoroczni  pierwszoklasiści  otrzymali  krawaty  w kolorze czerwonym. Część artystyczną  zatytułowaną „Cztery pory roku”  przygotowali i przedstawili uczniowie klas pierwszych pod kierunkiem swoich wychowawców. Na koniec wszyscy uczniowie otrzymali słodką niespodziankę, a goście i rodzice spotkali się na kawie z Radą Pedagogiczną.