Napis "Zespół Szkół w Rozogach" kolor pomarańczowy

Logo Biuletynu Informacji Publicznej - link do BIP


Logo "Funduszy Europejskich", "Wrmia i Mazury", "Unii Europejskiej

Święto Szkoły 19 X 2018r.

Jak co roku uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w kościele pod wezwaniem św. Marii Magdaleny w Rozogach. Uroczystość odbyła się w sali gimnastycznej, przebiegała zaś pod hasłem: „Ławki tablica kreda łza jak diabeł się kręci szukam nawet kawałka mej szkoły świętej pamięci”.


Uroczystość otworzyła wicedyrektor szkoły – p. Krystyna Brzostek. W Święcie Szkoły uczestniczyli nauczyciele, księża, pracownicy administracji i obsługi, rodzice oraz uczniowie Zespołu Szkół w Rozogach. Część artystyczna,  przygotowana została przez uczniów kl. III A pod kierunkiem p. Elżbiety Siernickiej, p. Marzanny  Świder i p. Jarosława Kozikowskiego. Na  początku uczniowie przedstawili kalendarium najważniejszych wydarzeń z życia Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Rozogach. Czytanie fragmentów kronik ilustrowane było slajdami prezentacji multimedialnej. Następnie zaprezentowano montaż słowno-muzyczny, na który złożyła się twórczość Patrona Gimnazjum. Gościnnie z utworem muzycznym wystąpiła uczennica kl. III LO Michalina Dąbkowska, której akompaniował na gitarze   p. Jarosław Kozikowski. Na zakończenie tradycyjnym zwyczajem odbył się poczęstunek dla uczniów, rodziców i nauczycieli.