Napis "Zespół Szkół w Rozogach" kolor pomarańczowy

Logo Biuletynu Informacji Publicznej - link do BIP


Logo "Funduszy Europejskich", "Wrmia i Mazury", "Unii Europejskiej

Otrzęsiny pierwszoklasistów z LO i ZSZ

13 października 2014r. w Zespole Szkół w Rozogach odbyły się Otrzęsiny klas pierwszych. Uczniowie klasy I LO i ZSZ rywalizowali ze sobą w różnorodnych konkurencjach przygotowanych przez kolegów z klasy II LO. Na początku testowano wiedzę pierwszoklasistów z zakresu rozrywki i mediów, następnie drużyny mogły wykazać się sprawnością fizyczną, w takich konkurencjach, jak: „Slalom ze szklanką mleka”, zabawa w rytm piosenki „Jedzie pociąg…” lub „Jedzenie kisielu na czas”.
Zdecydowanymi faworytami okazali się uczniowie klasy I ZSZ, którzy otrzymali nagrodę w postaci certyfikatu zwalniającego całą klasę z obowiązku ustnych odpowiedzi, sprawdzianów i kartkówek w wybranym dniu. Pani Dyrektor na zakończenie imprezy pogratulowała pierwszoklasistom udanej zabawy, poczucia humoru oraz wręczyła gospodarzom klas dyplomy potwierdzające przynależność uczniów do szkoły.