bipLogo


naglowek03

Studniówka 2017

Uroczystość studniówkowa uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Rozogach odbyła się 14 stycznia 2017 r. w Sali bankietowe Coloseum w Wolkowych. Bal studniówkowy rozpoczęliśmy tradycyjnie polonezem, nad którym pracowała cała klasa wraz z wychowawcą p. Kamilą Górniak -Stolarczyk. Licealiści przywitali wszystkich zaproszonych gości i poprosili panią dyrektor Joannę Wasik o uroczyste otwarcie balu studniówkowego. Pani dyrektor przypomniała symbolikę studniówki oraz złożyła życzenia maturzystom. Wójt Gminy Rozogi pan Zbigniew Kudrzycki w swoim przemówieniu wspomniał o znaczeniu czasu, który nieuchronnie zbliża uczniów do egzaminu dojrzałości i podjęcia decyzji edukacyjno – zawodowych. Licealiści podziękowali dyrekcji, nauczycielom, wychowawcy i rodzicom za trud włożony w ich edukację i wychowanie. W imieniu rodziców głos zabrali państwo Turek składając wyrazy wdzięczności dyrekcji i wychowawcy za opiekę podczas pobytu ich dzieci w szkole. Zabawa studniówkowa trwała do późnych godzin nocnych.

Dzień chłopaka 2016

Dzień chłopaka w naszej szkole został uczczony wspaniałym tortem. Dziewczęta wspólnie odśpiewały 100 lat dla naszych chłopców i nauczycieli.

 

Studniówka klasy III LO

Uroczystość studniówkowa uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Rozogach odbyła się 30 stycznia 2016 w restauracji Camden Club. Bal maturalny rozpoczęliśmy tradycyjnie polonezem, którego przygotowaniem zajęła się pani Marzena Murawska. Podczas części oficjalnej głos zabrała pani dyrektor Joanna  Wasik, która przypomniała symbolikę studniówki oraz złożyła życzenia maturzystom – rocznik 2016. Wójt Gminy Rozogi pan Zbigniew Kudrzycki w swoim przemówieniu wspomniał o znaczeniu czasu, który nieuchronnie zbliża uczniów do egzaminu dojrzałości i podjęcia decyzji edukacyjno – zawodowych. Licealiści podziękowali dyrekcji, nauczycielom, wychowawcy i rodzicom za trud włożony w ich edukację i wychowanie. Na zakończenie, pani Barbara Kaczmarczyk w imieniu rodziców złożyła wyrazy wdzięczności dyrekcji i wychowawcy za opiekę podczas pobytu ich dzieci w szkole. Zabawa studniówkowa trwała do późnych godzin nocnych.

Otrzęsiny pierwszoklasistów z LO i ZSZ

13 października 2014r. w Zespole Szkół w Rozogach odbyły się Otrzęsiny klas pierwszych. Uczniowie klasy I LO i ZSZ rywalizowali ze sobą w różnorodnych konkurencjach przygotowanych przez kolegów z klasy II LO. Na początku testowano wiedzę pierwszoklasistów z zakresu rozrywki i mediów, następnie drużyny mogły wykazać się sprawnością fizyczną, w takich konkurencjach, jak: „Slalom ze szklanką mleka”, zabawa w rytm piosenki „Jedzie pociąg…” lub „Jedzenie kisielu na czas”.
Zdecydowanymi faworytami okazali się uczniowie klasy I ZSZ, którzy otrzymali nagrodę w postaci certyfikatu zwalniającego całą klasę z obowiązku ustnych odpowiedzi, sprawdzianów i kartkówek w wybranym dniu. Pani Dyrektor na zakończenie imprezy pogratulowała pierwszoklasistom udanej zabawy, poczucia humoru oraz wręczyła gospodarzom klas dyplomy potwierdzające przynależność uczniów do szkoły.

Dzień chłopaka

Z okazji Dnia Chłopaka uczennice klasy I Liceum przygotowały dla swoich kolegów ognisko.  Wszyscy świetnie się bawili piekąc kiełbaski i rozmawiając. Nawet deszcz nie popsuł nikomu humoru.