bipLogo


naglowek03

Projekty klas II gimnazjum

Lista projektów edukacyjnych realizowanych w Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Rozogach roku szkolnym 2015/2016

1. Tytuł  projektu:  „Baw się Fizyką – ciekawe doświadczenia fizyczne”
Skład grupy:
1. Bałdyga Julita  kl. II b
2. Baprawska Julia  kl. II a
3. Maliszewska Gabriela  kl. II a
4. Trzcińska Angeklika  kl. II a     
5. Rutkowski Adam   kl. II a        
                                         Opiekun P. Wiesława Dołęga – Dziczek

2. Tytuł  projektu:  „Ja czytam! Zalety czytania książek”
Skład grupy:
1. Pawelczyk Natalia  kl. II a
2. Stań Wiktoria  kl. II a
3. Darmofał Julia    kl. II a
4. Jędrzejczyk Alicja  kl. II b
5. Michalak Julia  kl. II b    
                                        Opiekun P. Eliza Herasimiuk

3. Tytuł  projektu:  „Sławni wynalazcy z Wielkiej Brytanii i ich wynalazki”
Skład grupy:
1. Wojciech Krajza  kl. II b
2. Malwina Kubeł   kl. II b
3. Wiktoria Rolka  kl. II b
4. Jakub Warych  kl. II b
5. Paweł Zdunek   kl. II b
                                       Opiekun P. Anita Dąbrowska

4. Tytuł  projektu:  „Od bieguna do bieguna – strefy roślinne na Ziemi”
Skład grupy:
1. Dawid Gołaś  kl. II b
2. Siamad Abouzr  kl. II a
3. Mateusz Geryk  kl. II b
4. Filip Wiśniewski  kl. II a
                                       Opiekun P. Halina Czyż

5. Tytuł  projektu:  „Historia Światowych Dni Młodzieży”
Skład grupy:
1. Wiktoria Fidura  kl. II b
2. Amanda Domian  kl. II b
3. Emilia Jędrzejczyk  kl. II b
4. Patrycja Ścibek  kl. II b
5. Łachacz Jakub  kl. II a
6. Żabicki Kamil  kl. II a                 Opiekun P. Małgorzata Madej

6. Tytuł projektu: „Inscenizacja Baśni Braci Grimm”
Skład grupy:
1. Borkowska Julita kl. II a
2. Szymańska Natalia kl. II a
3. Mierzejek Leon kl. II a
4. Murawski Szymon kl. II a
5. Polańczuk Łukasz kl. II a
6. Szydlik Oskar  kl. II a
                                         Opiekun P. Agnieszka Olender

7. Tytuł projektu: „W jaki sposób możemy zapobiegać korozji?”
         Skład grupy:
    1. Kuchnik Artur  kl. II k
    2. Gadomski Sebastian  kl. II k
    3. Świder Kamil  kl. II k
    4. Jedwabnik Piotr kl. II k
                                        Opiekun P. Weslawa Dołęga – Dziczek

8. Tytuł projektu: „Co w żelkach piszczy?”
    Skład grupy:
    1. Rolka Sylwia  kl. II k
    2. Ruszczyk Julita  kl. II k
    3. Zielińska Kamila  kl. II k
    4. Żabińska Klaudia  kl. II k
                                             Opiekun P. Wiesława Dołęga – Dziczek

9. Tytuł projektu: „Najmłodsze pokolenie poetów – gimnazjaliści o małej ojczyźnie „Kurpie Zielone w Literaturze”
    Skład grupy:
    1. Lis Nikola  kl. II d
    2. Wielk Joanna  kl. II d
    3. Gwiazda Wojciech  kl. II d
    4. Zapert Szymon  kl. II d
                                            Opiekun P. Elżbieta Siernicka


10. Tytuł projektu: „Bryły geometryczne w otaczającym świecie”
    Skład grupy:
    1. Archacka Agata  kl. II k
    2. Jóźwiak Dominik  kl. II k
    3. Kaczyński Dominik  kl. II k
                                              Opiekun P. Barbara Świder

11. Tytuł projektu: „Znam środowisko naszej okolicy”
    Skład grupy:
    1. Kozon Nikodem  kl. II d
    2. Samsel Jakub  kl. II d
    3. Jędrzejczyk Patryk   kl. II d
    4. Szydlik Kacper  kl. II d
    5. Zdunek Mateusz  kl. II d
                                            Opiekun P. Halina Czyż

12.Tytuł projektu: „Biogeografia roślin przyprawowych”
    Skład grupy:
    1. Grabek Weronika  kl. II d
     2. Mierzejek Mateusz  kl. II d
    3. Kozon Julia  kl. II d
    4. Skonieczny Mateusz  kl. II d
    5. Zyśk Paulina  kl. II d
                                                Opiekun P. Piotr Radoch