Napis "Zespół Szkół w Rozogach" kolor pomarańczowy

Logo Biuletynu Informacji Publicznej - link do BIP


Logo "Funduszy Europejskich", "Wrmia i Mazury", "Unii Europejskiej

KONKURS ORTOGRAFICZNY O TYTUŁ „MISTRZA ORTOGRAFII 2016” GIMNAZJUM IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W ROZOGACH

31 marca 2016 r. w Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego odbył się po raz kolejny konkurs ortograficzny. Ma on na celu podnoszenie poziomu ortografii, ponadto ma rozbudzać zainteresowanie językiem ojczystym, inspirować do pracy nad opanowaniem zasad poprawnego pisania i przestankowania, jak również stworzenie uczniom możliwości zaprezentowania wiadomości i umiejętności z zakresu ortografii i interpunkcji. W pierwszej części uczniowie pisali dyktando, w drugiej wykonywali zadania ortograficzno - interpunkcyjne.
W konkursie wzięło udział 49 uczniów z trzech oddziałów: z Rozóg, Dąbrów i Klonu.

Najlepszy okazał się:
Jakub Jędrzejczyk z klasy III d – zdobył tytuł „Mistrza Ortografii 2016”
Artur Żarnoch z klasy III d – zdobył tytuł „Wicemistrza Ortografii 2016”
Oto kolejne nagrodzone miejsca:
III m. : Kacper Jędrzejczyk z klasy ID
Wyróżnienia: Dominika Darmofał (IIIa), Dominika Zyśk (IIIB), Julia Kudrzycka (Ia),
Oliwia Kordek (IIIa), Dominik Kaczyński (IIK), Magdalena Wielk (IIId)