Napis "Zespół Szkół w Rozogach" kolor pomarańczowy

Logo Biuletynu Informacji Publicznej - link do BIP


Logo "Funduszy Europejskich", "Wrmia i Mazury", "Unii Europejskiej

Międzyszkolny Konkurs Piosenki w Językach Obcych

Międzyszkolny Konkurs Piosenki w Językach Obcych. Spychowo, 16.04.2016r.

W konkursie wzięły udział laureatki naszego tegorocznego, szkolnego konkursu, w języku angielskim: Michalina Dąbkowska i Oliwi Kordek oraz w języku niemieckim – Klaudia Jędrzejczyk.  
Na poziomie gimnazjalnym konkurencja był bardzo wymagająca. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się na równie wysokim poziomie. Jednak, to nie przeszkodziło naszym uczestniczkom wygrać. Oliwia Kordek i Klaudia Jędrzejczyk zajęły ex aequo pierwsze miejsce, a Michalina Dąbkowska, również ex aequo, wraz z uczennicą ze Szczytna, zajęła drugie miejsce.