Napis "Zespół Szkół w Rozogach" kolor pomarańczowy

Logo Biuletynu Informacji Publicznej - link do BIP


Logo "Funduszy Europejskich", "Wrmia i Mazury", "Unii Europejskiej

Konkurs piosenki w językach angielskim i niemieckim

W dniu  31 marca 2016r. w Zespole Szkół w Rozogach odbył się czwarty konkurs piosenki w językach angielskim i niemieckim. Poziom wykonywanych utworów był, jak zwykle, bardzo wysoki co pokazuje, że uczniowie chcą brać udział i zwyciężać w tego rodzaju konkursach. W części anglojęzycznej wzięło udział 7 wykonawców.  Pierwsze miejsce, ex aequo, zajęły dwie uczennice: Michalina Dąbkowska z kl. III a i Oliwia Kordek również z kl. III a; drugie miejsce zajęła Klaudia Jędrzejczyk z kl. III a. Trzeciego miejsca w tej edycji nie przyznano ale wyróżniono: Julię Kordek z kl. I b i Dominikę Darmofał z kl. III a. W części niemieckojęzycznej wzięła udział tylko jedna osoba  - Klaudia Jędrzejczyk z kl. III a i zajęła pierwsze miejsce.