bipLogo


naglowek03

Konkurs piosenki w językach angielskim i niemieckim

W dniu  28 kwietnia 2015r.  w  Zespole Szkół w Rozogach odbył się  trzeci już konkurs piosenki w językach angielskim i  niemieckim.  Poziom wykonywanych utworów był bardzo wysoki co pokazuje, że uczniowie chcą brać udział i zwyciężać w takich konkursach. W części anglojęzycznej wzięło udział 10 wykonawców:9 na poziomie gimnazjalnym i jedna - ponadgimnazjalnym. Pierwsze miejsce, ex aequo zajęły dwie uczennice: Klaudia Bubrowiecka z kl. III b i Klaudia Jędrzejczyk z kl. II a; drugie miejsce, ex aequo zajęły: Oliwia Kordek z kl. II a, i Michalina Dąbkowska z kl. II a. Trzecie miejsce  zajęła Natalia Mikołajczyk także z klasy II a. W tej części wyróżniono: Darię Darmofał z kl. I LO,  Dominikę Darmofał z kl. II a i Karola Drężka z kl. II b. W części niemieckojęzycznej wzięło udział czworo wykonawców: jedna solistka i trzy grupy. Niepokonaną, jak w ubiegłym roku, w tej części okazała się  okazała się Oliwia Kordek z klasy II a, która zajęła I miejsce.