Napis "Zespół Szkół w Rozogach" kolor pomarańczowy

Logo Biuletynu Informacji Publicznej - link do BIP


Logo "Funduszy Europejskich", "Wrmia i Mazury", "Unii Europejskiej

Teatr Lalki i Aktora w Łomży

23 maja 2018 r. grupa uczniów naszego gimnazjum uczestniczyła w wyjeździe do Teatru Lalki i Aktora w Łomży na spektakl „Pinokio”. Wycieczka była możliwa dzięki realizacji projektu Erasmus+ . Widowisko było świetnie zrealizowane. Gra aktorów jednocześnie ożywiających kukiełki dostarczyła nam wielu niezapomnianych przeżyć. Uwagę naszą zwróciła też ciekawa scenografia. Po spektaklu spotkaliśmy się z jednym z aktorów uczestniczących w spektaklu, który poprowadził z nami warsztaty teatralne zatytułowane  „Ruch i gest sceniczny”. Uczniowie z dużym zaangażowaniem odgrywali krótkie etiudy, słuchając uwag i sugestii prowadzącego. Zabawa była świetna, a jednocześnie wiele się nauczyliśmy. Niektórzy odkryli w sobie talent aktorski i chęć występowania na scenie. Koordynatorem wyjazdu była pani Anita Dąbrowska, a organizatorem wycieczki pani Aldona Kaczmarczyk.