Napis "Zespół Szkół w Rozogach" kolor pomarańczowy

Logo Biuletynu Informacji Publicznej - link do BIP


Logo "Funduszy Europejskich", "Wrmia i Mazury", "Unii Europejskiej

Turniej League of Legends

W dniach 26 – 27 stycznia 2017 w Zespole Szkół w Rozogach odbył się pierwszy Amatorski Turniej   League of Legends. Pomysłodawcami rozgrywek byli uczniowie klasy I Liceum Ogólnokształcącego w Rozogach Daniel Stolarczyk, Mateusz Kaczmarczyk, Paweł Siedlecki. Organizacją turnieju zajęła się  Kamila Górniak – Stolarczyk opiekun Samorządu Uczniowskiego w LO we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Rozogach.
Pierwszego dnia turnieju odbyły się konfrontacje drużynowe. Do gry przystąpiło 6 drużyn – 30 zawodników. W ścisłym finale zmierzyły się 3 drużyny: Dąbroziaki w składzie  Jakub Jędrzejczyk, Kacper Jędrzejczyk, Szymon Wielk, Nikodem Kozon, Mateusz Zdunek, W8 w składzie Szymon Skiba, Daniel Wróbel, Wojciech Wróbel Sebastian Gadomski, Adrian Jędrzejczyk oraz Team Bączas w składzie Oskar Szydlik, Jakub Kaczyński, Mateusz Kaczmarczyk, Paweł Siedlecki, Siamad Abouzr. Najlepsza drużyna wyłoniona w turnieju  to Dąbroziaki, II miejsce  - Team Bączas na podium stanęli także  gracze W8.
Drugi dzień to konfrontacje 1v1. W grze uczestniczyło 8 graczy w dwóch grupach grając systemem każdy z każdym. W rywalizacji wyłoniono najlepszego gracza turnieju został nim Daniel Stolarczyk  II miejsce zajął Jakub Jędrzejczyk  zaś na trzecim miejscu uplasował się Adam Rudkowski
Rywalizacja przyniosła wiele emocji nie tylko graczom ale także kibicom.