Napis "Zespół Szkół w Rozogach" kolor pomarańczowy

Logo Biuletynu Informacji Publicznej - link do BIP


Logo "Funduszy Europejskich", "Wrmia i Mazury", "Unii Europejskiej

Narodowe czytanie Sienkiewicza

3 września 2016 r. uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej akcji NARODOWE CZYTANIE pod Patronatem Honorowym Pary Prezydenckiej zorganizowanego przez  Gminną Bibliotekę Publiczną w Rozogach . Wysłuchaliśmy fragmentów powieści Henryka Sienkiewicza "Quo vadis", które czytali m.in. Wójt Gminy Rozogi, radni gminy i powiatu, delegacja z Gminy Milówka - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Milówce oraz Przewodniczący Rady Gminy Milówka, pracownicy biblioteki, mieszkańcy Rozóg, ale także nauczyciele i uczniowie Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego.

 


Oprócz czytania prowadzone były warsztaty robienia wieńca laurowego, można było także przybić pamiątkową pieczęć do własnego egzemplarza książki „Quo vadis”.
Akcję uświetniły uczennice kl. IIIa Gabriela Maliszewska i Julia Baprawska, które wystąpiły jako Rzymianki.