Napis "Zespół Szkół w Rozogach" kolor pomarańczowy

Logo Biuletynu Informacji Publicznej - link do BIP


Logo "Funduszy Europejskich", "Wrmia i Mazury", "Unii Europejskiej

Święta Drzewa 2015

W dniu 9 października 2015roku w naszym gimnazjum  obchodzone było Święto Drzewa. Wraz z uczniami postanowiliśmy uczcić ten dzień sadząc sosny, brzozy oraz jarząb w pobliskim lesie. Najpierw jednak leśniczy, Pan Krzysztof Kilijański z Nadleśnictwa w Spychowie wytłumaczył młodzieży sens celebrowania takiego święta. W tym spotkaniu brali udział uczniowie z klasy IA i IIA  (11 osób), którzy wykazali się ogromnym zaangażowaniem i pomocą w ratowaniu miejscowego drzewostanu. Ich ciężka praca w jakimś stopniu może przyczyni się do zmniejszenia skutków globalnego ocieplenia i zmotywuje uczniów do innych sposobów dbania o naszą planetę.

Uczniowski  wysiłek został odpowiednio nagrodzony, w postaci ogniska, przy którym miło spędziliśmy czas.

 


                                                                                                                    Organizator „Święta Drzewa”: Halina Czyż