Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Zespołu Szkół w Rozogach

Ważnymi dniami w życiu każdej szkoły jest zawsze początek i zakończenie roku szkolnego.

W tym roku dzień zakończenia jest inny. Bez tradycyjnej pożegnalnej uroczystości i klasowych spotkań z wychowawcami. Ostatni raz byliście w szkole w połowie marca i nikt nie przypuszczał wtedy, że będą to ostatnie dni normalnej, tradycyjnej nauki, w sali lekcyjnej.
Wszyscy stanęliśmy przed koniecznością zmierzenia się z nową sytuacją. Przed nami pojawiło się nowe wyzwanie – nauczanie na odległość. Każdy z nas starał się sprostać nowej rzeczywistości. Słowa uznania za rzetelną i twórczą pracę kieruję w stronę Nauczycieli. Uczniom – gratuluję uzyskania promocji do następnej klasy. Rodzicom – bardzo dziękuję za pomoc w realizacji zdalnego nauczania, zrozumienie i wzajemną życzliwość.
Wszystkim życzę, aby spokojne, słoneczne lato wynagrodziło miesiące trudu. Aby ten długo oczekiwany, wakacyjny czas, przyniósł wszystkim dużo radości, i abyśmy zdrowi, wypoczęci, z nowymi siłami i ambicjami spotkali się 1 września w budynku szkoły .

Do zobaczenia
Dyrektor Joanna Wasik

List Ministra Edukacji Narodowej z okazji zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2019/2020

Ostatnie posty na stronie

Nauczanie do 24 maja 2020r.

Kształcenie na odległość w szkołach i placówkach przedłużone do 24 maja br. Do 24 maja br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu